|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Application: | Household Appliances |
| Frequency: | 280-870MHz Full Frequency |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Frequency | 280-868mhz |
| Power Supply | 3V |
| Transmitter power | 1Mw |
| Work temp | -20~+55°c |
| Dimension | 85*75*35mm |
| Weight | 180g |
| Channel | 4 |




